Dijital bir hizmet veya ürün satışı yapıyorsunuz ve müşterilerinizi abonelik sistemi ile ücretlendirmek mi istiyorsunuz? Ancak asıl işinizin arasında, abonelik sistemi geliştirmek için karmaşık kodlarla uğraşacak zamanınız yok mu?

O halde Subscreasy ile tanışın!

Bulut tabanlı bir abonelik yönetimi ve tekrarlı tahsilat altyapısı olan Subscreasy ile sadece 1 dakikada yeni bir abonelik paketi oluşturabilirsiniz. Nasıl mı?

Diyelim ki, müşterilerinize 14 günlük ücretsiz kullanım sunmak, ardından aylık 99 TL ile ücretlendirmek istiyorsunuz. Yıllık abonelik almaları durumunda aylık 89 TL’den ücretlendirmek istiyorsunuz.

Örnek abonelik kurgusu, ücretlendirme tablosu, abonelik sistemi

Bu abonelik kurgusunu Subscreasy yönetim panelinden kolayca tanımlayıp hemen satışa başlayabilirsiniz. Subscreasy ile istediğiniz ödeme sağlayıcı ile çalışabilirsiniz. Yönetim panelinden anlaşmalı olduğunuz ödeme sağlayıcının sanal posunu seçmeniz yeterli.

Siz de abonelik süreçlerini SUBSCREASY ile yönetin, kısıtlı kaynaklarınızı işinizi geliştirmeye ayırın. Startuplara özel tekliflerimizden faydalanın. ilk 10.000 TL tahsilata kadar, Subscreasy Abonelik Sistemi’ni ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için hemen bize ulaşın;

0850 885 1899

http://subscreasy.com