Abonelik e-ticaret sitesi sahip olmak artık Subscreasy ile daha kolay. Subscreasy, beklenen Woocommerce pluginini yayınladı.

Yeni geliştirilen plugin ile, Woocommerce sitenizi, Subscreasy ile entegre ederek, abonelik yöntemiyle satış yapmaya başlayabiliyorsunuz ve tekrarlı tahsilat alabiliyorsunuz. Abonelikli e-ticaret imkanı sunan diğer alternatiflere göre web sitenizi WordPress platformunda sunulan plugin ve temalarla özgürce özelleştirebiliyorsunuz. Ödeme hizmeti sağlayan firmaya bağımlı olmuyorsunuz.

Yazılımcı desteği olmadan 2 adımda yüklenen plugin ile kolayca tekrarlı tahsilat almanızı sağlıyor. Kurulum detayları için, plugin dokümanına buradan ulaşabilirsiniz.

WordPress kullanarak yayımlanan dergiler, pandemi döneminde evden sunulan egzersizler, diyetisyenlerin düzenli paylaştığı beslenme programları ve çocuklar için düzenli aylık kitap yollama gibi birçok uygulama için yatırım/yazılım geliştirme maliyetine gerek kalmıyor. Böylece, Subscreasy kullanan firmalar sadece yaptıkları işe ve müşterilerine daha fazla odaklanabiliyor. Yakın gelecekte birçok uygulamanın abonelik sistemiyle tahsilat yaparak, kârlılık oranlarını arttırıp, öngörülebilir kazanç modeline geçeceği düşünülüyor. Bu plugin sayesinde bu sürecin hızlanacağı düşünülüyor.

Ek olarak, sanal pos firması seçiminde size özgürlük tanıyor. Birçok seçenekle beraber, değişen komisyon oranları sebebiyle sanal pos firması değişikliği yapmak istediğinizde de herhangi işleme gerek kalmadan hesap ayarlarından sanal pos firmasını değiştirebiliyorsunuz. Hatta yakın zamanda, PayU’nun müşterilerini Iyzico’ya taşıma kararı almasıyla, Subscreasy kullanan PayU müşterileri, bu geçişi sorunsuzca gerçekleştirmiş ve müşterilerin operasyonu kesintiye uğramamıştır.