Tekrarlı tahsilat almak için gerekli bütün servisleri Subscreasy‘de bulabilirsiniz. Bu yazımızda, tekrarlı tahsilat almak için yapmanız gerekenleri özetledik.

Sanal Pos Entegrasyonu

Öncelikle bankalardan ya da ödeme sağlayıcılardan biri ile bir sanal pos anlaşması yapmanız gerekmektedir. Aşağıda Türkiye’ye hizmet veren bazı ödeme sağlayıcılara ulaşabilirsiniz.

Sanal posSanal Pos anlaşması yaptıktan sonra, ödeme sağlayıcılardan aldığınız API anahtarını, Subscreasy Bulut Tabanlı Abonelik Sistemi’nin yönetim paneline girmelisiniz. Bu işlemin nasıl yapılacağını, aşağıdaki Sanal Pos Entegrasyonu ve Ödeme Sağlayıcı Konfigürasyonu, subscrEASY’de Nasıl Yapılır? videosundan izleyebilirsiniz:

 

Teklif Tanımlama

Abonelik tahsilatı yapabilmeniz için, yönetim panelinden bir teklif tanımlamalısınız. Teklifler, sizin satmak istediğiniz ürünü/hizmeti temsil eden tanımlardır. Aşağıdaki subscrEASY’de Teklif(Offer) Tanımlama videosunda nasıl teklif tanımlandığı anlatılmaktadır. Tanımlamış olduğunuz teklif, hangi sıklıkta, ne kadar tahsilat yapılması gerektiğini, Subscreasy Abonelik Sistemi’ne bildirir.

 

Artık tekrarlı tahsilat almaya başlayabilirsiniz. Subscreasy, haftalık teklifiniz için size özel bir tekrarlı tahsilat sayfası oluşturdu. Ödeme sayfaları, abone.io alan adı altında oluşturulmaktadır.

Teklif abonelik ekran linki

3DSecure ile Güvenli Ödeme

Oluşturulan tahsilat sayfası, ödeme sağlayıcılarla entegre olarak çalışmakla beraber, 3DSECURE desteklemektedir. Bu ödeme sayfasında, yurt dışı müşterileriniz için, İngilizce arayüz de sunulmaktadır.

Tekrarlı Tahsilat Sayfası

Responsive Tasarım, Çoklu Dil Desteği

Bununla beraber, Subscreasy çoklu dil desteği ve responsive yapısı sayesinde hem uluslararası satış yapabilir hem de maksimum cihaz uyumluluğu olan tekrarlı tahsilat altyapısına sahip olursunuz.

Çoklu Dil Desteği, Responsive Tasarımlı Tahsilat Sayfası Türkçe Dil Desteği, Responsive Tasarımlı Tahsilat Sayfası

Siz de Subscreasy Abonelik Sistemi’ne hemen üye olun ve Subscreasy’nin size sunduğu avantajları, ilk 10.000 TL tahsilata kadar ücretsiz olarak kullanın!